شرایط و قوانین باریفا

دوست عزیز لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌های کاربردی باریفا به دقت مطالعه کنید.

ثبت نام و ورد شما به باشگاه مشتریان باریفا بهنگام استفاده از خدمات باریفا ، تحلیل محصولات ، سوالات کاربران ، پاسخ به سوالات کاربران ، طرح های تشویقی باریفا ، ویدئوهای باریفا و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌ها و خدمات باریفا است است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‌های قبلی محسوب می‌شود.

 

کلیه اصول و رویه‌های فروشگاه اینترنتی باریفا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

 

 

رعایت حریم شخصی کاربران

کلیه اطلاعات خصوص کاربران در فروشگاه اینترنتی باریفا محفوظ بوده و باریفا خود را موظف میداند در حفظ و نگهداری اطلاعات شخصی کاربران نهایت دقت و امنیت را رعایت کند.

 

 

برقراری تماس با مشتریان

تنها پایگاه رسمی مورد تایید باریفا برای برقراری ارتباط با مشتریان ، وب سایت www.barifa.com است ، که هیچگونه وب سایت اینترنتی دیگری به غیر از آدرس اینترنتی فوق الذکر ندارد و همچنین ، هیچ گونه وبلاگ و شناسه ای در برنامه های گفت و گوی های اینترنتی ندارد و هیچ گاه باریفا با این روش ها با شما تماس نخواهد گرفت . تنها راه های مورد تایید باریفا برای کاربران جهت برقراری ارتباط ، بخش تماس با ما در همین وب سایت است.

 

 

ارسال تحلیل ، ارسال سوال ، پاسخ به سوالات کاربران 

کاربرانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

 

۱- بدیهی است که اگر این قوانین در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.

۲ - تحلیل کاربران باید شامل نقاط قوت و ضعف محصول در استفاده عملی و تجربه شخصی فرد باشد.

۳ - برای ارسال تحلیل، لازم است کاربران تا حد ممکن از مبالغه و بزرگنمایی مزایا یا معایب محصول خودداری کنند. در غیر اینصورت نقد مورد نظر تایید نخواهد شد.

۴ - تحلیل مناسب، تحلیلی است که فقط معایب یا فقط مزایا را در نظر نگیرد. بلکه به طور واقع بینانه معایب و مزایای هر محصول را در کنار هم بررسی کند.

۵ - با توجه به تفاوت در سطح محصولات مختلف و تفاوت عمده در قیمت‌های آنها، لازم است تحلیل هر محصول با توجه به قیمت آن صورت گیرد نه به صورت مطلق.

۶ - تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.

۷ - کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تایید نظر کاربر می‌شود.

۸ - با توجه به مسئولیت سایت در قبال لینک‌های موجود در آن؛ کاربران نباید لینک سایت‌های دیگر را در نظرات خود ثبت نمایند. کاربران دقت داشته باشند تا جای ممکن از هرگونه لینک دادن (فرستادن) کاربران به سایت‌های دیگر خودداری نمایند.

۹ - تنها سوالات یا تحلیل هایی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تایید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث‌های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.

۱۰ - ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.

۱۱ -  لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در بخش سوالات کاربران و تحلیل کاربران خودداری نمایند.

۱۲ - کاربران در نظر داشته باشند که باریفا، ویرایش نگارشی مطالب ارسالی کاربران را حق خود می‌داند اما سایر ویرایش‌هایی که برای رعایت قوانین ذکر شده انجام می‌شود، قبل از ثبت نظر، به اجازه کاربر نیاز خواهد داشت.

۱۳ - همچنین نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و فروشگاه اینترنتی باریفا مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.