ضمانت تعویض 7 روزه باریفا چیست؟

استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت چه شرایطی دارد؟

اگر کالای خریداری شده ، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد باید حداکثر تا ۷ روز کاری پس از دریافت کالا به بخش پشتیبانی مشتریان باریفا اطلاع داده شود.

این سرویس اشکال‌های فنی  و ظاهری ( شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی ) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌شود.  استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیر معمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا ( قید شده در دفترچه راهنمای کالا ) را شامل می‌شود.

 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد.

وجود مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پشتیبانی مشتریان باریفا از طریق تلفن، ارسال تیکت یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.

 

  اگر کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد.

آسیب یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پشتیبانی مشتریان باریفا ز طریق تلفن، تیکت یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

 

کالا را چطور ارسال کنید؟

لطفاً قبل از هر اقدامی  با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

از ارسال کالا بدون هماهنگی به خدمات پشتیبانی مشتریان باریفا  جداً، خودداری کنید. 

-  برای ارسال، باید کالا به خوبی بسته بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل – ریموت – باطری – دفترچه راهنما – کارت گارانتی – کارت بیمه – بند -  قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

فاکتور همراه کالا ارسال شود و پشت آن مشکل را بنویسید. اگر کالا هدیه بوده و فاکتور به درخواست خریدار، همراه سفارش ارسال نشده باشد، از پیش فاکتور ایمیل شده، پرینت بگیرید یا اینکه کد سفارش و مشخصات خرید خود را روی کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.

  برای بازگرداندن کالا از پست استفاده کنید. لازم به ذکر است که هزینه های بازگرداندن کالا به عهده مشتری است و شرکت تعهدی در قبال این هزینه‌ها ندارد..

کالای خریداری شده را داخل پاکت یا کارتن جداگانه‌ای قرار دهید و از نوشتن آدرس یا هر مورد دیگری روی بسته یا جعبه اصلی خودداری کنید.

بسته خود را به آدرس : استان مرکزی، اراک، بلوار قدس، مجتمع تجاری آسمان، بلوک 1، واحد 10 کد پستی3818145573

 

پس از دریافت کالا توسط خدمات پس از فروش باریفا، روند رسیدگی به درخواست مشتری چگونه خواهد بود؟

ایراد هایی که مشتری در باره کالای خریداری شده خود اعلام نموده است (در بخش تیکت ، توضیحات مکتوب همراه با بسته) توسط کارشناسان خدمات پشتیبانی مشتریان باریفا چک می شود و چنانچه ایراد ، مغایرت یا آسیب دیدگی توسط کارشناسان باریفا تایید شود،کالا تعویض خواهد شد و یا مشتری می‌تواند کالای خود را با مدل دیگری جایگزین کند.

 

تعویض کالا منوط به موجود بودن آن در انبار باریفا می باشد . چنانچه در زمان انجام این پروسه کالا در انبار باریفا موجود نباشد ( نمایش وضعیت کالا در وب سایت باریفا) باریفا میتواند یک کالای دیگر بنا به انتخاب مشتری برای وی ارسال کند، در صورت انتخاب کالا با قیمتی دیگر تفاوت قیمت برای مشتری محاسبه خواهد شد . برای کالای گران تر مشتری تفاوت را پرداخت میکند و برای کالای ارزان تر از کالای خریداری شده اول ، باریفا تفاوت آن را به حساب مشتری واریز میکند.

 

اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای مشتری ایجاد نمی‌کند و باریفا در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته و فقط تعهد بازپرداخت وجه کالا -درج شده در فاکتور- به مشتری را می‌پذیرد.

 

درخواست خود را چطور به خدمات پس از فروش اطلاع دهید؟

در بخش پنل کاربری با ایجاد یک تیکت جدید مبنی بر استفاده از ضمانت تعویض 7 روزه باریفا درخواست خودتان را همراه با توضیحات کامل برای کارشناسان باریفا ارسال نمایید.

 

و یا با شماره تماس 33675881-086 تماس بگیرید.